A&A Logistics
A&A Logistics

APIE MUS

Misija - profesionaliai žengti konkurencingoje tranporto rinkoje.
Vizija - patikimiausias partneris pasiekiamas bet kur ir bet kada.

UAB A&A Logistics - krovinių gabenimo autotransportu įmonė. Veiklą pradėjo 2004-aisiais metais. Krovinių gabenimo sektorius reikalauja būti greitais, patikimais ir užtikrinti saugumą. Per įmonės egzistavimo laikotarpį sukaupėme patirtį su itin reikliais klientais tiek prekybininkais, tiek gamybininkais. Didžiausia įmonės vertybė - kliento pasitenkinimas mūsų paslauga. Mūsų įmonėje visi klientai yra laukiami.

Įlgą patirtį turime pervežant tekstilės gaminius - pakabinamus drabužius, kuriuos gabename tik tam specialiai pritaikytu transportu. Nuo pat pradžių dirbame su klientais Didžiojoje Britanijoje, todėl mums yra pažįstami klientų norai, įpareigojantys dirbti be priekaištų.

Krovinį iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją arba atgal pristatome per 2-3 paras. Krovinį iš Lietuvos į Baltarusiją pristatome jau sekančią darbo dieną. Įmonės transportas važinėja ir Lietuvos viduje, kas leidžia gabenti tiek paprastą krovinį, tiek pakabinamus drabužius iš vieno Lietuvos ar Latvijos miesto į kitą. Tokiu būdu aprūpinamos ir gamyklos, ir parduotuvės tą pačią dieną. Visi kliento kroviniai apdrausti CMR draudimu.
© 2011 UAB A&A Logistics. Panerių 51-422, Vilnius, LT-03160.
Mob. tel.: 865672737, El.p: info@aal.lt